Kilo Verdiren Yöntem, Elmayı Yoğurt ile Karıştırın

YOĞURT VE ELMA İLE ZAYIFLAMANIN PÜF NOKTASI

Vücudun perhize adapte olabilmesi için ortalama 15 gün süresince uygulamanız gereken bu yoğurt-elma perhizi, her gün aynı zaman diliminde yiyilmelidir. Metabolizma hızlandırma mevzusunda tesirli bu karışımda elmanın içerisindeki lifli yapısı zayıflatmada oldukça güçlü hale geliyor. Hemen hemen her evde bulunan elma ve yoğurt, evinizin bütçesini zorlamadan yapabileceğiniz en ideal perhizlerdendir. 15 günlük uygulama sonrasında azıcık ara verip yine başlanması önerilen yoğurt-elma perhizi bedeni kısa zamanda forma sokacaktır.

YOĞURTLU ELMA KARIŞIMI NASIL HAZIRLANIR?

Kalori bedelleri düşük olan elma ile yoğurt, her kadının evinde basitlikle hazırlayabileceği bir karışımdır. Kırmızı elmaya göre daha fazla lifli olan yeşil elmayı seçerseniz daha tesirli olacağı düşünülmektedir. Ancak, evde yoksa kırmızı elma ile de yapabilirsiniz. Elmanın ufak ufak doğranıp robottan geçirilmesi ile ortaya çıkan malzemeyi yoğurda katarak karışımınızı hazırlayabilirsiniz.

AÇ KARNA ELMA YERSEK NE OLUR?
Karnınız aç iken gün içerisinde 1 adet elma yemek, zayıflamak isteyenlere destekçi olur. Ortalam 80 kcal kapsayan elma, bol ölçüde lifli yapısı sayesinde kilo verdirir. Sabahleyin hiçbir şey yemeden yiyeceğiniz elma metabolizmayı hızlandıracağından dolayı uzmanlar tarafından öneri edilmektedir.

 

No votes yet.
Please wait...
Categories: Uncategorized

Henüz yorum yapılmamış, İlk yorum yapan siz olun!

Bir cevap yazın

Not:Bu sitede yorumlar kendi yazarların görüşlerini yansıtır bu sitenin görüşlerini değil. Üyelerden kaba sözlerden ve küfürlerden kaçınılması istenir. Herhangi bir uyarı veya açıklama yapmadan herhangi bir yorumu silmek için hakkımızı saklı tutarız.

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar işaretlidir : *

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.