Blog

Güncel Tarif Kimdir? Neler Yapıyoruz? Güncel Yemek Blogları…

Written by MERVE

Merhabalar… Sayfamızı 19 ocak 2016 ‘ da açarak, sizlerle buluştuk.

940919_1658156081116841_1363180113109374342_n

Bu sayfayı açmamızda ki amaç, takipçilerimize lezzetli ve en fazla beğeni toplayan tarifleri paylaşmak,mutfakta işinize çok yarayacak faydalı bilgiler, püf noktaları vermek,yemek sunumlarınızı güzelleştirecek videolar sunmaktı.

Evet şimdi istediğimiz gibi bir sayfamız ve hızla artan çok güzel takipçilerimiz var…Bizimle bu yola çıkan,yemek bloğu olan arkadaşlarımızın birbirinden nefis tariflerini paylaşarak, sizlerle buluşturduk.

kolajgunceltarif

 

Ayrıca sizler tarafından çok sevilen bir köşemiz de ‘püf noktası’ oldu.Mutfakta yardımınıza yetişecek, ilginç, bilinmeyen bilgileri sizlerle paylaşarak,mutfakta işinizi kolaylaştırıyoruz.

Facebook ve İnstagram da aktif olarak sizlere paylaşım yapmaya devam ederken,sizlerin de paylaşım yapmasını, lezzetli tariflerinizi bizimle paylaşmanızı istedik ve yemek sitesi açtık.

Hanımlar, sitemize birbirinden farklı ve nefis tarifler yüklemeye devam ediyor.. Biz de Güncel Tarif ailesi olarak kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

pufnoktasikolaj

Amacımız tariflerimizle,püf noktalarmızla ,videolarımızla,yemek sitemizle ve daha fazla paylaşımlarımızla sizlerle bu yolda büyüyerek devam etmek …Bizimle birlikte olan ve olacak bütün takipçilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

 

 

 

 

About the author

MERVE

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.